Кренули смо јутрос из Калуђерице у осам часова, направили паузу и стигли у 13 часова у Коначиште „Сунце“. Са нама је кренуо и доктор Владан који је задужен да брине о нашем здрављу наредних недељу дана. За воланом  Ластининог аутобуса био је возач Горан,  па нам је путовање представљало ужитак, а за целокупну организацију потрудила се Катарина, представник агенције Маг.

Добродошлицу у хотелу  пожелела нам је главни менаџер Јелена, којој се придружило особље хотела: Саша , Пеђа , Бане, Драгослав, Миља, Рајка, Снежа и Љуба.

После смештаја у прелепим собама, у прву шетњу повео нас је рекреатор Никола.

Најлепше жеље упућене Милици, поводом прославе  њеног десетог рођендана биле су круна лепих дешавања овог дана. Ученици ових 4-1, 4-2, 4-3 и 2-1 одељења са својим учитељима Тањом, Зорицом, Виолетом и Младеном, боравиће до 7. децембра 2013.године.

Више фотографија објављиваћемо у фото албуму, за преглед кликни овде, или на facebook страници.