Асоцијација за безбедност саобраћаја и Градска општина Гроцка омогућили су ученицима наше школе да у уторак, 25.4.2017. године, учествују у саобраћајном полигону. Сви ученици од првог до четвртог разреда имали су прилику да се опробају у вожњу дечјих аутомобила, у улози пешака и бициклиста. Том приликом  требало је поштовати сва саобраћајна правила и придржавати се свих инструкција датих од стране едукативног тима. Сви ученици добили су на поклон, у зависности од узраста / бојанке, игре меморије, возачке дозволе…/.
Захваљујемо се срдачно на прелепој и функционалној активности у којој су ученици имали прилике да учествују.

Фотографије можете погледати на адреси: