Ученици 4/2 су се желели захвалити Београдској филхармонији јер  поклања  квалитетан програм школарцима током ванредног стања,  крајем марта 2020. године. Неки од ученичких ликовних радова спојени су у један колаж. Радови су настали читајући и слушајући о животима великих композитора Баха, Бетовена, Моцарта, Мокрањца…  Неискоришћени картон и мало црне боје, која је остала на дну амбалаже претворио се у право ремек дело - клавир,   на коме су многи од њих стварали. У знак захвалности и пре свега посвећеном раду, срећни што су нам били инспирација, наше радове на својој ФБ страници објавила је Београдска филхармонија.

учитељица Наталија Милчић