У току ове школске године, ученици одељења 4- 3 са учитељицом Наташом Тадић, учествовали су у пројекту „Твоје знање мења све“. Пројекат је настао у сарадњи Министарства просвете и Министарства здравља у циљу развијања свести код деце о штетности конзумирања разних врста и облика наркотика. Ученици су кроз 12 радионица путем усмереног и осмишљеног истраживања сакупили доста нових информација и знања из ове области. Разним начинима информисања, путем часописа, књига, интернета, разних предавања, и пре свега заједничким, групним обликом рада и међусобном сарадњом, ученици су остварили циљ овог пројекта.

Свој целокупни рад, презентацију стеченог знања, своје плакате и креативни рад, песме и стрипове показали су својим родитељима који су у великој мери били задовољни, а учитељица је том приликом била веома поносна на своје ђаке.