Овогодишња "Дечја недеља"  након многих активности дошла је до самог краја. Част да затворе ову манифестацију имали су ученици 4-3 који су по ко зна који пут  показали велики таленат за глуму. Наиме, ђаци су, предвођени учитељицом Виолетом Митровић, дуже од месец дана припремали позоришну представу и костиме. Водили су нас кроз разне епохе и ондашње поимање љубави- најмоћнијег и најстаријег осећања. Почевши од пећинског човека, преко античког периода, шекспировког раздобља па све до Србије у 19. веку и данашњег савременог доба- осећање љубави је универзално и суштински се није променило од праискона. А како би показали шта то значи у пракси посматрање позоришне представе послужио је и као повод да помогнемо ученику 4-4 Милану Конићу. Њему је потребна операција како би покушао да се излечи и ово је била прилика да другари покажу солидарност и саосећање на делу и помогну Милану да прикупи потребна средства. Захваљујемо се свима који су учествовали и надамо се да смо бар мало помогли нашем другу.