Ученици ОШ „Милоје Васић“ посетили су у петак, 8. маја 2015., ПУ „Лане“ у Калуђерици. Повод гостовања било је отварање, новог простора за игру – трим стазе. На новом и модерно уређеном простору малишани ће још боље и квалитетније од сада проводити време. Са својим васпитачима приредили су диван програм.  Сада већ велики ђаци бодрили су млађе другаре у штафетним играма а касније се и сами прикључили. Пуштањем шарених балона званично је пуштен у рад простор за неке наше будуће другаре. Ученици наше школе обишли су вртић и присетили се млађих дана. Наравно, било је и незаобилазних загрљаја са васпитачима, који су врло радосно дочекали своју старију децу. Захваљујемо ПУ „ЛАНЕ“ на врло срдачном дочеку.