Пре две седмице на сајту наше школе објавили смо видео снимак којим је одељење 4-4 аплицирало на конкурсу „Шта је за вас саобраћајна безбедност?” у организацији Секретаријата за саобраћај Града Београда и Номотехниког центра. У среду, 29. априла 2015. године, у Медија центру у Београду, одржана је конференција поводом промоције пројекта и додељене су награде. Након прегледа великог броја радова, наша школа нашла се у финалу са радом ученика 5-5, ОШ„Јелена Ћетковић”.

Видео порука у трајању од 5 минута која је дело ученика 4-4 ОШ„Милоје Васић” проглашена је за најбољу и добитник је прве награде.  Ученицима  су  уручене   слатке награде и новчана награда. Овај видео материјал биће промовисан наредних годину дана на свим манифестацијама овог типа како у земљи, тако и у иностранству. Вест о победи ученици су примили веома радосно и усхићено. Добијена средства искористићемо за обилазак музеја које нисмо имали прилике да обиђемо до сада.

Захваљујемо се на сарадњи и срдачности госпођи Душици Бировљевић и Номоцентру.

Остатак дана, у победничком духу, искористили смо за обилазак Калемегдана и парка Ташмајдан.