Почетком месеца децембра ученици одељења 1-2, 2-4, 3-1 и 3-3, чланови еколошке секције, посетили су са својим учитељицама Еколошки сајам у вртићу Весељко, ПУ„Лане”. За ученике школе организован је велики број радионица. Фокус је био на поновној употреби материјала. Велики број ученика радосно је дочекао поновни сусрет са васпитачима. Приређен је веома богат програм прожет еколошком тематиком. Кроз мноштво кореографија, рецитација, костима деца и васпитачи предочили су основе здравог живота и очувања животне средине. Велико хвала свим запосленима  у  ПУ„Лане„.