Поштовани родитељи/старатељи,

ученици су добили уплатнице за све четири рате, а приликом плаћања треба да се попуни име и презиме ученика (А НЕ ОНОГ КО УПЛАЋУЈЕ), адреса становања, износ који се уплаћује(наведен је испод по разредима), одељење у ком је ученик сада и редни број рате.

Прву рату најкасније треба уплатити до 23.маја, другу до 20. јуна, трећу до 20. јула, а четврту до 20.августа 2016. године.

Ученици  1.септембра у школу доносе четири уплатнице, као доказ да су измирили обавезе.

РОДИТЕЉИ БУДУЋИХ ПРВАКА ЋЕ МОЋИ ДА КУПЕ УЏБЕНИКЕ НА РАТЕ ОД СЕПТЕМБРА.

ДРУГИ РАЗРЕД

Цена комплета је 7760,00 динара, док рате износе по 1940,00 динара. Комплет не подразумева уџбенике за изборне предмете, за чији избор ћете бити накнадно анкетирани.

ТРЕЋИ РАЗРЕД

Цена комплета је 7090,00 динара, док рате износе по 1772,5 динара. Комплет не подразумева уџбенике за изборне предмете, за чији избор ћете бити накнадно анкетирани.

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

Цена комплета  је 6826,00 динара, док рате износе по 1706,5 динара. Комплет не подразумева уџбенике за изборне предмете, за чији избор ћете бити накнадно анкетирани.

ПЕТИ РАЗРЕД

Цена комплета   је 8752,00 динара, док рате износе по 2188,00 динара. Комплет не подразумева уџбенике за изборне предмете и други страни језик, за чији избор ћете бити накнадно анкетирани.

ШЕСТИ РАЗРЕД

Цена комплета  за ученике који уче РУСКИ ЈЕЗИК је 13002,00 динара, док рате износе по 3250,5 динара. За ученике који уче НЕМАЧКИ ЈЕЗИК цена је 13072,00 динара, а рате су по 3268,00 динара. Комплет не подразумева уџбенике за изборне предмете, за чији избор ћете бити накнадно анкетирани.

СЕДМИ РАЗРЕД

Цена комплета  за ученике који уче РУСКИ ЈЕЗИК је 14552,00 динара, док рате износе по 3638,00 динара. За ученике који уче НЕМАЧКИ ЈЕЗИК цена је 14292,00 динара, а рате су по 3573,00 динара.

ОСМИ РАЗРЕД

Цена комплета је 13224,40 динара, док рате износе по 3306,10 динара. Комплет не подразумева уџбенике за изборне предмете, за чији избор ћете бити накнадно анкетирани.