OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кошаркашки тим ОШ „Милоје Васић“ освојио је прво место на општинском такмичењу, које је одржано 3.10.2014. године у фискултурној сали ОШ „Никола Тесла“ у Винчи.

У конкуренцији тимова основних школа: „Никола Тесла“ из Винче, „Алекса Шантић“ из Калуђерице, „Илија Гарашанин“ из Гроцке, „Мића Стојковић“ из Умчара и „Свети Сава“ из Врчина, ученици ОШ „Милоје Васић“, које тренира проф. физичког Јовица Каличанин, су се изборили за златну медаљу.

Општински прваци у категорији ученика седмих и осмих разреда су: Божидар Јовановић VIII-1, Лазар Бојанић VII-1, Стефан Шегрт VII-1, Вук Амиџи VIII-3, Милош Китановић VIII-3, Филип Мрдак VIII-1, Лазар Китановић VIII-2, Бањац Ђорђе VII-2, Миломир Миладиновић VII-2, Борис Михајлов VII-1 и Никола Марковић VII-2.

Победом на општинском нивоу тим наше школе се пласирао на градско такмичење.