„Свако дете ведра лица чува једна породица”

imagesПрограм

ПОНЕДЕЉАК  6. 10. 2014.

Свечано отварање :  10 сати, хол Школе

• Поздравни говор
  • „За Елизу” Лудвиг Ван Бетовен- солиста Филип Николић 4/4
  • „Иду, иду, мрави” - ученици првог разреда
  • „Twinkle, Twinkle, Little Star”- ученици трећег и четвртог разреда
  • „Авантуре Малога Ју-Ју”-  ученици другог разреда
  • „Gummy bear dance”- ученици трећег разреда
  • Завршни рецитал
  • Упознавање са Дечјим правима путем публикација  на штандовима

Књижевно дружење:   12:30 сати, Библиотека

„Авантуре Стилтонових”

УТОРАК   7. 10. 2014.

Дан здравља- предавање     10 сати, хол Школе
Лекари  Дома Здравља „Калуђерица”- Хигијена и здраве навике

Акција „Садимо дрво наше генерације” у дворишту школе, велики одмор- ученици првог разреда

СРЕДА   8. 10. 2014.

Предавање  Криминалистичке полиције Београда - од 8 до 11 сати, хол Школе
Одељење за сузбијење малолетничке деликвенције ПУ Београд

Фестивал науке-   од 11  до 13:15 сати, хол Школе
Присуство огледима под надзором Стручног  већа за природне науке

ЧЕТВРТАК   9. 10. 2014.

Дан спорта -  Јесењи крос- плато испред Школе,  10 сати

Међушколско спортско надметање- ОШ „Милоје Васић”  и  ОШ „Алекса Шантић” , 13: 15 сати

ПЕТАК   10. 10. 2014.

Дан здраве хране - други спрат, 10 сати

Дан здраве хране и изложба радова - презентација здравог начина живота кроз разне припремљене оброке у пријатном окружењу паноа и радова.

Представа „Побуна васпитних мера” и проглашење победника Литерарног конкурса „Свако дете ведрог лица чува једна породица”,  хол Школе у 12: 30 сати

Све време трајања ДЕЧЈЕ НЕДЕЉЕ у току ће бити пројекат „У туђим ципелама” у оквиру којег ће наставници и ученици заменити места за време часова.

Распоред  одржавања часова биће истакнута у току сутрашњег дана.

Све време трајања ДЕЧЈЕ НЕДЕЉЕ  током малих и великих одмора преко школског разгласа ученици ће се упознавати  и подсећати песама са породичном тематиком.