Јана Николић 2-4 победница надметања у Авив парку

У периоду од 5. до 12. новембра 2016. године у Авив парку на Звездари одржава се манифестација „Дани Милутина Миланковића“. Кроз низ активности као што су радионице, предавања, пројекције филмова и сл. промовише се лик и дело овог чувеног научника. Ученици наше школе, учесници пројекта „Читалића“, чија је овогодишња тема „Српски великани,  тамо су проналазили инспирацију и додатни материјал. Током трајања манифестације организован је и наградни ликовни конкурс. Један, од два награђена цртежа је и рад Јане Николић, ученице одељења 2-4.  Вест су објавиле и дневне новине. Ученике који нису обишли ову интересантну манифестацију позивамо да то учине током предстојећег викенда. Сви садржаји за децу су бесплатни.