Дана, 13.06.2019. године,  у холу наше школе одржана је свечана додела диплома ученицима за постигнуте одличне резултате у току школске 2018/19. године. Похваљени су и награђени ученици који су освојили неко од прва три места на Општинском, Градском и Републичком такмичењу.
Међу најбољима су се ове године нашли : Милица Јаковљевић 8/1, Милица Поповић 8/1, Лазар Крстев 8/2, Катарина Јаковљевић 8/3, Бојан Ђорђевић 8-4 и Анђела Ћатић 8/4. Посебно место међу Вуковцима припало је ученици 8/4, Исидори Ђорђевић која је овогодишњи ђак генерације. Њима је директор школе, Небојша Трифић,  уручио Вукове дипломе и награде.
    Честитамо свим ученицима који су ове године постигли запажне резултате и желимо им још више успеха у наредној школској години.

Свечаност поводом уручења награда припремиле су библиотекарка Андријана Смоловић и учитељица Наталија Милчић. Музички део програма припремили су проф. Огњен Марковић и школски хор.