dnevnikkkkОбавештавам све ученике који су се пријавили за учешће у пројекту „Читам, па шта!“ да предају своје дневнике читања библиотекару најкасније до понедељка, 2. марта.

Нова концепција пројекта Читалачка значка, који спроводи Библиотека града Београда, подразумева такмичарски контекст ових читалачких сусрета. Према томе школска библиотека организује такмичење на коме бира десет најбољих дневника и прослеђује их даље, на општинско такмичење.

Најбољи у школи су у обавези да за општинско такмичење прочитају и обраде у дневнику још један наслов који прописује организатор такмичења. Наслове према узрасту можете погледати у табели.

Препоручени наслови за општинско такмичење

II разред

III  разред  IV разред  V разред  VI разред  VII разред  VIII разред