Пријатељи деце Београда у сарадњи са компанијом АД „Новости” расписали су 21. Конкурс за дечју карикатуру „Мали Пјер”. Тема конкурса била слободна са поруком „Без речи”. Ученици наше школе  одазвали су се у великом броју па је жирију било веома тешко да одабере најуспешније радове.  После дужег посматрања професорке Душица Рaђеновић и Јелена Марјановић  одабрале  су следеће радове:

МЛАЂИ РАЗРЕДИ:
1. Вељко Живковић 3-1
2. Звездана Теофиловић 4-4
3.  Дања Тијанић Апостоловић 3-3

СТАРИЈИ РАЗРЕДИ:
1. Анђела Тодоровић 8-3
2. Анђела Анђелковић 8-1
3. Јелена Станојевић 8-2

Ученицима, који су се пласирали на општински ранг такмичења, честитамо! Победничке радове  и оне који су ушли у ужи избор можете погледати у прилогу као и у холу школе где ће бити изложени.