У склопу часова природе и друштва у четвртом разреду, обрађивали смо историју Срба. Ученици одељења  4-2 представљали су по избору значајне личности наше историје. Њихови радови су првенствено били у виду снимакa. На тај начин су оживели личности и доказали да у народу живе вековима. Представљали су се другарима из одељења, истицали најважније детаље из  живота и рада одабране личности. Оживљавали су  лик Доситеја, Вука Караџића, његове ћерке Мине, Карађорђа, Марка Краљевића, Десанке Максимовић, Змаја, Јелисавете Начић, Мире Алечковић и многих других.  Уз помоћ фотографија које су настале током снимања направили смо занимљиве постере, који ће красити учионицу.

учитељица Наталија Милчић

Још фотографија погледајте на фејсбук презентацији Школе: