Последњи дан зимског кампа у СРЦ-у „Пионирски град“  се након уобичајених радионица разликовао по томе што је све протекло у такмичарском духу. Наиме, сва три дана школе, учеснице кампа, такмичиле су се у разним дисциплинама, у томе колико и како су ученици савладали показане вештине. Завршни дан овог зимског дружења протекао је веома весело јер је после радионица уследила дискотека. Ученици, предавачи, учитељи… и сви присутни уживали су у игри и песми. Веселе нумере прекинуте су доделом диплома најбољима. Наша школа може се похвалити: освојеним 1. местом у оквиру фитнес радионице за моторички најуспешнију екипу, освојеним 2. местом на еколошком такмичењу „Занимљивости из природе“, освојеним 2. местом у радионици борилачких вештина и дипломом за најсложнију екипу забавно-рекретивне радионице. Захваљујемо се читавом тиму СРЦ „Пионирски град“  (Душану, Зорици, Влади, Данијели, Едију…)  на гостопримљивости и професионалности и са нестрпљењем очекујемо летњи камп.