Ученици млађих разреда из основних школа Београда добили су шансу да проведу веома забавно и испуњено зимски распуст. Наиме, у организацији СРЦ „Пионирски град“,  Скупштине Града и Секретаријата за спорт и омладину, организован је Дечји зимски мултирекреаспорт камп у трајању од три дана.

Полазницима се пружа шанса да учествују у низу активности тј. радионица:
– природњачко  – еколошка радионица
– корективна гимнастика, фитнес и теретана
– забавно – рекреативна радионица
-фудбалска радионица, борилачки спорт
-радионица друштвених игара
– слободне активности ( стони тенис, шах, пикадо, стони фудбал, спустови, балони за скакање, carpet ball … и
– дискотека за крај

Обавеза свих учесника била је да понесу чисте патике и спортску опрему, као и добро расположење. За предах обезебеђена је и ужина. Одељење 4-4 појачано другарима из других одељења уживало је у првом дану. Фотографије говоре више од речи.