УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД  за школску 2020/2021. годину

УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД  за школску 2020/21. годину почиње  01. априла.2020. године

У ПРВИ РАЗРЕД уписују се деца рођена ОД 1. МАРТА 2013. ДО 1. МАРТА 2014. ГОДИНЕ

Према допису Министарства просвете, науке и технолошког развоја број: 610-00-00297/2020-07 од 30.03.2020. године упис деце у први разред врши се електронским путем. (преузми допис)

Родитељу/другом законском заступнику деце која су стасала за упис у први разред основне школе за школску 2020/2021. годину од 1.04.2020. године биће омогућено да електронским путем искажу интересовање за упис детета у одређену основну школу на територији Републике Србије преко Портала еУправа.

Родитељима који су преко ове услуге исказали интересовање, биће накнадно достављено обавештење о даљем поступку уписа деце у први разред основне школе.

директор школе, Небојша Трифић с.р.

Удружење Пријатељи деце општине Гроцка у оквиру програмских активности „Свет стваралаштва и културе деце и младих“ уз подршку ГО Гроцка и Града Београда- Секретаријата за спорт и омладину организовао је данас интерактивну ликовну радионицу „Васкршње радости“, на платоу испред Скупштине општине Гроцка.

Ученици основних школа и предшколских установа украшавали су јаја од стиропора и цртали мотиве Вaскрса.

Циљ програма „Васкршње радости“, је упознављање деце са обичајима, вредностима хришћанства и допринос остварењу радости деце и младих поводом васкршњих празника. У сусрет најрадоснијем празнику организован је и истоимени конкурс. Међу награђеним ученицма са територије општине нашле су се ученице одељења 4/4  - Јана Николић и Ања Станимировић. Ученице су биле најуспешније у веома великој конкуренцији. Треба напоменути да је велики број радова ученика наше школе, иако није награђен, изложен  испред просторија Општине.  Честитамо!