Удружење Пријатељи деце општине Гроцка у оквиру програмских активности „Свет стваралаштва и културе деце и младих“ уз подршку ГО Гроцка и Града Београда- Секретаријата за спорт и омладину организовао је данас интерактивну ликовну радионицу „Васкршње радости“, на платоу испред Скупштине општине Гроцка.

Ученици основних школа и предшколских установа украшавали су јаја од стиропора и цртали мотиве Вaскрса.

Циљ програма „Васкршње радости“, је упознављање деце са обичајима, вредностима хришћанства и допринос остварењу радости деце и младих поводом васкршњих празника. У сусрет најрадоснијем празнику организован је и истоимени конкурс. Међу награђеним ученицма са територије општине нашле су се ученице одељења 4/4  - Јана Николић и Ања Станимировић. Ученице су биле најуспешније у веома великој конкуренцији. Треба напоменути да је велики број радова ученика наше школе, иако није награђен, изложен  испред просторија Општине.  Честитамо!