УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД  за школску 2020/2021. годину

УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД  за школску 2020/21. годину почиње  01. априла.2020. године

У ПРВИ РАЗРЕД уписују се деца рођена ОД 1. МАРТА 2013. ДО 1. МАРТА 2014. ГОДИНЕ

Према допису Министарства просвете, науке и технолошког развоја број: 610-00-00297/2020-07 од 30.03.2020. године упис деце у први разред врши се електронским путем. (преузми допис)

Родитељу/другом законском заступнику деце која су стасала за упис у први разред основне школе за школску 2020/2021. годину од 1.04.2020. године биће омогућено да електронским путем искажу интересовање за упис детета у одређену основну школу на територији Републике Србије преко Портала еУправа.

Родитељима који су преко ове услуге исказали интересовање, биће накнадно достављено обавештење о даљем поступку уписа деце у први разред основне школе.

директор школе, Небојша Трифић с.р.

Двеста садница сибирског бреста краси од данас двориште Основне школе „Милоје Васић”, захваљујући донацији председника општине Гроцка Стефана Дилберовића.

Ученици су с радошћу прихватили овај задатак као поздрав пролећу. Прионули су на рад у жељи да оплемене школско окружење и укажу будућим генерацијама на значај екологије и бриге о животној средини.

Својим свесрдним залагањем за лепши изглед школског парка, садашња генерација парламентараца може да се похвали да је остварила један од циљева који се пред Ученички парламент постављају из године у годину - уређење школског дворишта.

Захваљујемо господину Дилберовићу на великодушном поклону.