Ученици 4/4 домаћини ученицима из Немачке

Већ трећу годину по реду ученици ОШ“Милоје Васић“ имају прилику да се друже, уче и размењују искуства са ученицима из иностранаства у оквиру сарадње са Летњом школом „Свети Сава“ – школом српског језика за децу из дијаспоре и Србије. Ове школске године први пут организована је Пролећна смена школе у термину од 14. до 21. априла 2019. године. Ученици одељења 4/4 учествовали су заједно са полазницима Музичке школе „Јосиф Маринковић“ у приредби добродошлице ученицима из Немачке. Приказан је колаж редовних школских садржаја из многих области.  Након  програма, обишли су градска знамења, међу којима издвајамо посету Храму Светом Сави. Ученици су били у пратњи директорке Радмиле Кунчер и учитељице Милене Алексић.