УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД  за школску 2020/2021. годину

УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД  за школску 2020/21. годину почиње  01. априла.2020. године

У ПРВИ РАЗРЕД уписују се деца рођена ОД 1. МАРТА 2013. ДО 1. МАРТА 2014. ГОДИНЕ

Према допису Министарства просвете, науке и технолошког развоја број: 610-00-00297/2020-07 од 30.03.2020. године упис деце у први разред врши се електронским путем. (преузми допис)

Родитељу/другом законском заступнику деце која су стасала за упис у први разред основне школе за школску 2020/2021. годину од 1.04.2020. године биће омогућено да електронским путем искажу интересовање за упис детета у одређену основну школу на територији Републике Србије преко Портала еУправа.

Родитељима који су преко ове услуге исказали интересовање, биће накнадно достављено обавештење о даљем поступку уписа деце у први разред основне школе.

директор школе, Небојша Трифић с.р.

У холу школе, 27.1.2014.године,  прослављена је још једна школска слава, Свети Сава, уз присуство многобројног аудиторијума сачињеног од ученика, наставника, родитеља, представника општине и руководећих органа школе.

Академија је започела извођењем химне Светом Сави. За њу је био задужен хор ученика старијих разреда под руководством професора музичке културе Огњена Марковића. Уследила је добродошлица гостима и извођење комада ученика 4-3 у режији учитељице Виолете Митровић. Смењивали су се рецитали и беседе ученика осмог разреда  посвећени првом српском просветитељу.

Последњи сегмент програма предвиђен је био за изведбу народних игара фолклорног ансамбла. Нарочит аплауз публике залужено су освојили најмлађи полазници.