Свечано отварање Дечије недеље 2021.

Овогодишњу Дечију недељу под слоганом ,,Дете је дете да га волите и разумете“, отворили смо говором педагога школе, свечаним пресецањем црвене траке, осмехом и великом жељом да дружење и поштовање буду као пре. И не само то, овај дан посветили смо Мињи Суботи и многим његовим песмама, које су и дан данас симбол сваког детета. Школско двориште испунила је песма и дечија игра. Водитељ овогодишњег програма био је Петар Ђаниш, ученик одељења 4/3. Први разреди су се представили песмом „Ишли смо у Африку“. Публику су одушевили посебно ученици 1/2 , који су уз кореографију донели и животиње, којима су употпунили сам доживљај. О другарству кроз песму певали су другаци, поздрављајући публику шареним балонима и игром ,,Ласте проласте“ .  ,,Разболе се лисица“ је била песма трећака, који су лисичијим ушима засенили све око себе. Четвртаци су слали поздраве песмом ,,Поздрав из Србије“. Заставицама, ишараног лица бојама наше земље, венчићима представили су део наше традиције.