УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД  за школску 2020/2021. годину

УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД  за школску 2020/21. годину почиње  01. априла.2020. године

У ПРВИ РАЗРЕД уписују се деца рођена ОД 1. МАРТА 2013. ДО 1. МАРТА 2014. ГОДИНЕ

Према допису Министарства просвете, науке и технолошког развоја број: 610-00-00297/2020-07 од 30.03.2020. године упис деце у први разред врши се електронским путем. (преузми допис)

Родитељу/другом законском заступнику деце која су стасала за упис у први разред основне школе за школску 2020/2021. годину од 1.04.2020. године биће омогућено да електронским путем искажу интересовање за упис детета у одређену основну школу на територији Републике Србије преко Портала еУправа.

Родитељима који су преко ове услуге исказали интересовање, биће накнадно достављено обавештење о даљем поступку уписа деце у први разред основне школе.

директор школе, Небојша Трифић с.р.

Већ 15 година EDUfair™ помаже младима из Србије и региона у њиховом избору образовања и будућих каријера, под слоганом „ШТА УПИСУЈЕШ?“ .

У хотелу Crowne Plaza Београд, 9. и 10. марта,  на једном месту ће ђаци основних школа, средњих школа, студенти, млади професионалци, као и родитељи, моћи да се упознају са програмима преко 100 средњих школа и факултета из Србије и иностранства, државних и приватних.

Средње школе, високе школе и факултети представиће своје програме, амбасаде програме стипедија, а агенције своје програме размене ученика.

Свечаном отварању, 9. марта, са почетком у 12х, ће присуствовати ректори, декани, професори, као и представници медија. Приликом свечаног отварања сајма биће и проглашен „Омиљени професор Србије 2018.“

Извор и више информација на http://www.edufair.rs/