Већ 15 година EDUfair™ помаже младима из Србије и региона у њиховом избору образовања и будућих каријера, под слоганом „ШТА УПИСУЈЕШ?“ .

У хотелу Crowne Plaza Београд, 9. и 10. марта,  на једном месту ће ђаци основних школа, средњих школа, студенти, млади професионалци, као и родитељи, моћи да се упознају са програмима преко 100 средњих школа и факултета из Србије и иностранства, државних и приватних.

Средње школе, високе школе и факултети представиће своје програме, амбасаде програме стипедија, а агенције своје програме размене ученика.

Свечаном отварању, 9. марта, са почетком у 12х, ће присуствовати ректори, декани, професори, као и представници медија. Приликом свечаног отварања сајма биће и проглашен „Омиљени професор Србије 2018.“

Извор и више информација на http://www.edufair.rs/