Школа по мери детета

 

Архиве
Превентивне активности за спречавање ширења инфекције
- Редовно прање руку, након употребе тоалета, пре и после одмора, пре и након узимања хране..
- Не додиривати очи, уста и нос неопраним рукама,
- Не размењивати храну и не користити исте чаше и флашице за воду,
- Употребљене папирне марамице и убрусе редовно одлагати у корпе за отпатке,
- Коришћење гелова за суво прање руку када није могуће опрати руке сапуном,
- Одложити прославе и дружења,
- Редовно одржавање личне хигијене.
ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ БУДУЋИХ ПРВАКА

Упис деце у први разред основне школе, који традиционално почиње 1. априла, ове године ће, због актуелне ситуације и ванредног стања, почети касније и одвијаће се по новој процедури у складу са дописом Министарства просвете, науке и технолошког развоја број: 610-00-00297/2020-07 од 30.03.2020. године.

У складу са наведеним, обавештавамо вас:

- У први разред основне школе, за школску 2020/2021. годину биће уписана деца рођена од 1.3.2013. године до 28.2.2014. године.

- Уместо уписа, родитељима и другим законски заступницима ће од 1. априла 2020. године бити омогућено да електронским путем искажу интересовање за упис детета у одређену основну школу преко Портала еУправа, на сајту euprava.gov.rs (Исказивање интересовања за упис у основну школу)

- Родитељима који су преко ове услуге исказали интересовање за упис деце у први разред у ОШ „Милоје Васић“, биће по дефинисању уписа од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја, електронском поштом послата нотификација о датуму уписа у школу.

- На Порталу еУправа по дефинисању датума уписа у основну школу, родитељима/другим законским заступницима биће доступна услуга еЗаказивање термина за упис и тестирање.

Напомена: Родитељи и други законски заступници који нису у могућности да електронским путем искажу интересовање за упис детета преко портала еУправа, имаће могућност да то учине телефонским путем

уторком и петком на бројеве телефона062/8038-108   и   062/8038-114

у временском периоду од 10,00 часова до 12,00 часова.

 директор школе, Небојша Трифић с.р.

 Школско такмичење из математике одржано је у четвртак, 13. фебруара 2014. године.

Постигнути резултати по разредима: III, IV, V, VI, VII, VIII 

 

III РАЗРЕД

Ученик

Одељење

Бодова

1

Крстев Лазар

3-2

76

2

Вишњић Теодора

3-3

56

3

Ђуран Даниел

3-2

48

4

Јаковљевић Милица

3-1

36

5

Ђорђевић Исидора

3-4

36

6

Станковић Никола

3-3

34

7

Додић Јована

3-4

34

8

Ђорић Петар

3-3

32

9

Тошић Ања

3-4

28

10

Јовановић Андрија

3-2

18

11

Малевић Андрија

3-1

4

IV РАЗРЕД

Ученик

Одељење

Бодова

1

Гојковић Лука

4-1

76

2

Радош Стефан

4-1

68

3

Вујчић Јована

4-4

58

4

Аџић Тара

4-4

58

5

Славковић Предраг

4-1

54

6

Гвозденовић Николина

4-2

50

7

Станојевић Александра

4-2

48

8

Илић Миломир

4-2

48

9

Вукашиновић Теодора

4-3

34

10

Ристић Кристина

4-1

28

11

Свилар Никола

4-3

28

12

Теодора Спасић-Алексић

4-1

24

13

Јојић Немања

4-3

24

14

Сашић Марко

4-3

24

15

Брајковић Невена

4-4

24

16

Инић Филип

4-4

24

17

Лазић Невена

4-1

16

18

Јаковљевић Ксенија

4-4

14

 

РАЗРЕД

Ученик

Одељење

Бодова

1

Тошић Теодора

5-4

100

2

Ивановић Катарина

5-2

78

3

Јовановић Анђелка

5-2

78

4

Мрдак Андријана

5-3

72

5

Ферати Дино

5-1

54

6

Опачић Павле

5-4

54

7

Савић Петар

5-2

44

8

Николић Николија

5-4

44

9

Кућевић Албина

5-1

40

10

Гојковић Сара

5-1

34

11

Поповић Ђорђе

5-2

34

12

Југовић Јована

5-2

34

13

Величковић Јелена

5-3

30

14

Гачевић Милица

5-4

30

15

Цветановић Миљана

5-2

28

16

Јовановић Андреја

5-1

24

17

Никодијевић Милица

5-1

24

18

Шегрт Славко

5-1

20

19

Јованић Огњен

5-1

9

20

Анђелковић Ана

5-1

8

21

Динчић Тина

5-4

8

22

Дедић Дино

5-3

4

23

Миланов Ива

5-4

4

VI РАЗРЕД

Ученик

Одељење

Бодова

1

Шегрт Стефан

6-1

92

2

Митов Николина

6-1

92

3

Јовановић Урош

6-1

79

4

Ђуран Ђорђе

6-2

54

5

Станковић Ана

6-2

53

6

Стојковић Христина

6-2

42

7

Миладиновић Миломир

6-2

29

8

Седлар Милан

6-3

24

9

Шишкоски Марија

6-3

13

10

Романовић Милица

6-3

8

11

Гуњајевић Жарко

6-2

3

VII РАЗРЕД

Ученик

Одељење

Бодова

1

Николић Страхиња

7-1

80

2

Стојановић Анђела

7-1

70

3

Митровић Јана

7-1

48

4

Маринковић Никола

7-3

37

5

Мрдак Филип

7-1

27

6

Амиџић Вук

7-3

20

7

Алексић Михајло

7-3

15

8

Јовановић Ања

7-3

10

VIII РАЗРЕД

Ученик

Одељење

Бодова

1

Вујичић Ивана

8-1

69

2

Петровић Стеван

8-1

33

3

Денчић Данило

8-1

26

4

Вуковић Александар

8-2

7

 

Print Friendly, PDF & Email