DomOmladine

Дом омладине Београда током предстојећих празничних дана обележавања Дана државности, 15. и 16. фебруара, организује Мини распуст за Џ. Жеља нам је да младима омогућимо да своје слободно време проведу на забаван и креативан начин, да се друже са вршњацима и кроз занимљиве бесплатне радионице развију своје таленте.

Ове бесплатне радионице су, у зависности од теме, предвиђене за узраст од 7 до 25 година, број учесника је ограничен, а пријаве су обавезне путем мејла radionice@domomladine.org.

Позивамо ђаке и студенти да квалитетно искористе ове слободне дане, да дођу у Дом омладине Београда и добро се проведу!

Све додатне информације као и распоред радионица у тексту у прилогу.

Срдачан поздрав,
Ваш Дом омладине Београда

Радионице

Дизајнирај своју собу

Научите како да дизајнирате своју собу уз професионалну помоћ и савете наших архитеката.
Предавач: Драгана Марковић
Сала: Хол испред Американе
Време: 12-16 часова
Број полазника: до 50 полазника
Узраст: од 15 до 20 година

Радионица глуме и пантомиме

Позоришна радионица на којој ћете савладати практичне технике глуме, дикције као и сценског покрета и пантомиме. Научите да се крећете и говорите на сцени, истражите и ослободите своју креативност.
Предавачи: Марко Стојановић и Дубравко Јовановић
Сала: Американа
Време: 12-15 часова
Број полазника: две групе од 20 полазника
Узраст: једна група од 7 до 13 година, друга група од 14 до 25 година

Радионица стрипа и илустрације

Школа стрипа и илустрације је отворени начин педагошког рада, примењив као уводни степен за више уметничких и професионалних области, као што су стрип, филм, видео, анимација, илустрација, видео-игре и примењена уметност. Програм даје занатску основу талентованој деци и омладини, од којих један део сигурно може наћи своју будућу професију у овим областима, као што је то искуство показало на десетинама некадашњих ученика Школе стрипа и илустрације „Ђорђе Лобачев“, који су данас међународно признати професионалци.
Предавачи: Владимир Весовић и Боривоје Грбић
Сала: Главни хол
Време: 12-15 часова
Број полазника: до 50 полазника