Поводом изласка новог анимираног филма „Фердинанд„ компанија МегаКомФилм покренула је конкурс са издавачком кућом „Лагуна„. Учесници конкурса смели су бити узраста до четвртог разреда. Назив конкурас био је „Наш херој који је храбар као Фердинанд је …„ Рад је требало да се односи на неког члана одељења који се по храбрости издваја од осталих. Ученици одељења 3-4 на предлог Јане Илић сагласили су се да заједничким снагама саставе песму о Анђели Радуновић. Она је девојчица  која се од првог разреда највише труди око друга који има тешкоће у учењу. Прати га на одмору, помаже му око паковања… увек је срдачна и љубазна. Сви ученици 3-4 написали по строфу песме о хероју одељења - Анђели. Строфе су употпунили цртежом, учитељица је цртеже спојила и послала. После неколико дана, стигла нам је вест да је зајднички рад освојио 1. место. Стигла је и награда , издања издавачке куће „Лагуна„.