Пројекат „Заједно и безбедно кроз детињство“

Министарство унутрашњих послова у сарадњи са Министарством просвете, науке и технолошког развоја током школске 2023/24. године реализује пројекат под називом „Заједно и безбедно кроз детињство“ .  Пројекат подразумева низ едукативних радионица који се спроводе међу ученицима основних школа.

У петак, 13. октобра 2023. године, ученици првог разреда имали су прилику да присуствују предавању које је одржао представник министарства унутрашњих послова, господин Бојан Марковић. У непосредном разговору, кроз занимљиве слајдове, прваци су износили своја саобраћајна искуства и научили много тога новог како би се безбедније кретали од куће до школе. Своја научена знања проверили су кроз интерактивни Kahoot квиз.