У склопу пројекта „Бесплатни уџбеници за школску 2016/2017.годину“, које спроводи Министарство просвете, науке и технолошког развоја, право на исте имају ученици корисници социјалне помоћи и они који похађају наставу по ИОП-у 2.

Да би остварили ово право, заинтересовани родитељи/старатељи ученика треба да се пријаве разредном старешини до 17.маја 2016.године.

Родитељ/старатељ треба да достави:

1. Пријаву за бесплатне уџбенике (подносилац је сам пише, не постоји образац);
  2. Потврду надлежног органа социјалне заштите о томе да су корисници социјалне помоћи;
  3. Писану сагласност да школа може да обрађује те податке(подносилац је сам пише, не постоји образац).

РОК ЗА ПРЕДАЈУ НАВЕДЕНОГ ЈЕ 10.ЈУН 2016.ГОДИНЕ.

Накнадно предате пријаве неће се разматрати.