На литерарном конкурсу посвећеном породици, са темом која је уједно и слоган овогодишње Дечије недеље „Свако дете насмејана лица чува једна породица“, учествовао је велики број ученика наше школе, а највреднији су били четвртаци.

Петочлана комисија коју су чинили професори српског језика Јулка Симовић, Јасмина Даничић, Мирослав Бундало, Биљана Јовановић и Тијана Вранић, одлучила је да се пристигли радови оцењују у две категорије: ученици четвртог разреда и ученици од петог до осмог.
У категорији ученика четвртог разреда прво место освојила је ученица 4/2, Невена Симијоновић. Друго место освојила је Звездана Теофиловић из 4/4, а треће Никола Стојнић из 4/2.

У другој категорији, прво место освојила је ученица 8/1, Андреа Анђеловић, друго место заузела је Катарина Савић, ученица 6/4, и треће место Адријана Мрдак, ученица 6/3.

Похвалница и поклон – књига победницима конкурса уручена је у петак након свечане приредбе поводом затварања Дечије недеље.
Захваљујемо се свим учесницима конкурса на труду.