tehnoart_logoПрограм професионалне оријентације наше школе у једном свом сегменту укључује презентације и посету средњим школама.

Данас смо угостили представнике Школе за машинство и уметничке занате „Техноарт Београд“. Матуранти су могли да се информишу о смеровима који постоје и о занимањима за које школа оспособљава.

Техноарт Београд је посебна школа по томе што спаја уметничке и машинске предмете и на тај начин оспособљава ученике за конкретне занате, али и за студије. Пружа могућност трогодишњег и четворогодишњег школовања (у зависности од одабраног смера).
За више информација посетите сајт школе: http://www.tehnoart.rs.