Посета манифестацији „ЕКО-ДРУГ“ у Меленцима

У понедељак, 24. априла 2017. , у ОШ „Бошко Вребалов“ из Меленаца обележен је Дан планете Земље тако што је одржана целодневна активност „Еко друг 2017.“ у којој је учествовало 65 ученика и 17 наставника из 6 школа : ОШ „Милоје Васић“ и ОШ „Алекса Шантић“ из Калуђерице , затим ОШ „Др Александар Сабовљев“ из Ечке, ОШ „Светозар Марковић Тоза“ из Елемира, ОШ „Јан Чајак“ из Бачког Петровца и школа домаћин , ОШ „Бошко Вребалов“ из Меленаца.

Путем разних активности, као што су  песме, игре и филм, школе су се представиле а домаћини су осмислили низ еко-радионица, физичких надметања и задатака у природи.
Да би ова активност била баш онаква какву деца заслужују омогућили су и мештани својим донаторством и разумевањем значаја ове манифестације, као и представници Покрајинског секретаријата за енергетику, представнице ЈКП „ Чистоћа и зеленило“ Зрењанин и Града Зрењанина који су присуствовали манифестцији.

Фотографије можете погледати на адреси: