Позориште „Бошко Буха” организовало је током марта месеца ликовни  конкурс за ученике млађих разреда поводом Светског дана позоришта. Ученици од првог до четвртог разреда имали су задатак да изаберу представу из репертоара, која им се највише допада, и илуструју је.

Ученици одељења 2/4 наше школе учествовали су на конкурсу и освојили комплет књига за школску библиотеку. Оригинални  и креативни цртежи ученика допринели су да фонд школске библиотеке буде увећан за око педесетак нових књига. Осим ученика и учитељице, овом поклону веома се обрадовала и библиотекарка школе, Неда Павловић. Она је одељење угостила и одржала мало предавање обавезама библиотекара и правилима сигнатурисања књига.

Захваљујемо се позоришту „Бошко Буха” на дивном поклону.

Ученичке радове можете погледати на адреси: https://www.facebook.com/…787