Настава у природи – Копаоник 2015.

Освануо је дуго очекивани дан, 24.новембар. Сви смо били спремни и са нестрпљењем чекали полазак. Са родитељима смо се изљубили и кренули око 8 часова. Захваљујући Синиши и Горану, нашим возачима, пут је био угодан и прошао без икаквих проблема и нелагода. На Копаоник смо стигли око 13 часова и 30 минута. Дочекало нас је љубазно особље хотела „ Сребрна лисица“, увек насмејана рецепционарка Сузана и управник хотела Зоран. Сместили смо се и веома смо задовољни условима и услугом хотела.
За добар провод задужена је рекреаторка Милка, а о нашем здрављу брине наша  докторка Нада.
Предели Копаоника прекривени снегом изазвали су нас да одемо одмах по доласку у кратку шетњу и уживамо у благодетима свежег и чистог ваздуха ове наше дивне планине. После вечере организована је журка у дискотеци хотела.
Ученици одељења 2-2, 2-3, 4- 1, 4- 2 и 4- 3 са својим учитељима, Виолетом, Тањом, Зорицом, Наташом и Младеном , шаљу вам велики поздрав!

Више фотoграфија на Facebook страници