Избор за најбољу дечју карикатуру на територији општине Гроцка, школске 2015/16. године,  одржан је у ОШ „Свети Сава“ у Врчину, 4. марта 2016. године. Одлуку о победницима донео је  трочлани жири – Милош Илић, академски сликар, Милица Петровић, дизајнер и Милена Јанковић, проф. разредне наставе. У категорији млађих разреда (од 1. до 4. разреда) 1. место освојио је Вељко Живковић 4-1, а 3. место Дајана Димић 4-3. У категорији старијих разреда (од 5. до 8. разреда) 2. место освојила је Тијана Станојевић 6-3, а 3. место Звездана Теофиловић 5-4.

Честитамо нашим најуспешнијим такмичарима и желимо много среће у даљем пласману!