У понедељак, 12.12.2016. године, у великој дворани Дечјег културног центра, одржан је други по реду завршни концерт пројекта „Певајмо сви”. Пред препуном двораном наступили су ученици четири београдске школе: ОШ „Скадарлија”, ОШ„Ђуро Стругар„, ОШ„Влада  Аксентијевић„ и  ОШ„Милоје Васић„. Одељенски хорови, који су своје наступе припремали током школске године,  имали су прилику да покажу своје музичке способности. Проф. Гордана Илић и проф. Мирјана Илић обилазиле су школе, сугерисале и кориговале рад са одељенским хоровима. Учитељима одељења 2-4, 3-3 и 4-4  у нашој школи стручно је помагао и  професор музичке културе, Огњен Марковић, којем се овом приликом захваљујемо. Читав пројекат подржали Град Београд и Министарство Просвете и науке. Целокупном тиму Клет - друштва за развој образовања и родитељима  се захваљујемо на сарадњи.