Гостовање у емисији „Вечерас заједно“ Радио Београда 1

Од 14. априла 2019. године ученици одељења 4/4 били су активни учесници програма Пролећне смене Летње школе “ Свети Сава“ – школе српског језика и културе за децу из Србије и дијаспоре. О свом боравку и програмима које су похађали, о радионици са списатељицом Јасминком Петровић, посети Музеју Николе Тесле, Храму Светог Саве и осталим активностима говорили су у емисији „Вечерас заједно“ на Радио Београду 1.  У друштву љубазне водитељке Драгане Живојиновић ученици су веома искрено и професионално говорили о дружењу са другарима из Немачке и заједничким активностима. Након првог медијског искуства дружење је настављено причом о београдским писцима. Зхављујемо се родитељима који су одлазак подржали.