И ове године наши ђаци постигли су одличан успех на Дечијој Олимпијади, такмичивши се у штафетним играма. Као првопласирани на општини ученици првог и трећег разреда, заједно са учитељицама Виолетом Митровић, Гораном Голубовић и Наталијом Милчић, отишли су  на градско такмичење, које се  одржало 15. и 16. маја у малој Штарк Арени. На такмичењу је учествовало 12 београдских општина. Наши прваци  у мешовитој категорији, изборили су се за шесто место и стекли велико искуство за наредну годину. Ученици трећег разреда такмичили су се у две категорије (дечаци-девојчице). Подједнаким снагама и дечаци и девојчице заузели су 3. место. Пехаре и медаље ученицима је доделио наш познати одбојкаш Жељко Танасковић, који је на челу Савеза за школски спорт. ЧЕСТИТАМО!