У оквиру другог дана пројекта забележени су кадрови са следећих  часова:

1. математика- ученице Јасмина Алић 6/3 и Јована Тишма 6/3   у одељењу 4/4- Милена Алексић
  2. свет око нас- ученице Александра Пешић 6/3 и Ирена Исхаки 6/3 у одељењу 1/3 - Младен Ивановић
  3. српски језик- ученице Миа Хасић8/2  и Јелисавета Ђиновић 8/2 у одељењу 8/2- Јасмина Даничић
  4. математика- ученик Страхиња Николић 8/1 у одељењу  4/1- Нада Марчетић
  5. математика- ученици Предраг Гашић,Теодора Тошић, Милица Гачевић и Ива Миланов 6/4- Ана Вукашиновић
  6. свет око нас- ученице Анђела Николић и Теодора Илић у одељењу 2/3- Бојан Мартиновић
  7. свет око нас- ученице Јелена Величковић и Тамара Цветковић у одељењу 1/3 - Виолета Митровић
  8. српски језик- ученице Теодора Стојановић и Тамара Радојевић 7/1 у одељењу 5/1- Мирослав Бундало
  9. српски језик- ученик Урош Јовановић 7/1  у  одељењу  5/2  Јасмина  Даничић
  10. математика- ученици Славко Шегрт, Албина Кучевић, Теодора Илић и Андреја Јовановић у одељењу 6/1 -Ана Вукашиновић
  11. Ученик Страхиња Симијоновић 8/2 био је у улози психолога као посматрач часова.
  12. Своје замене добили су директор (Јана Митровић 8-1) , секретар школе и чланови рачуноводства.