Програм

„Растемо као једно-бољи смо заједно“

1. дан -  понедељак , 1.октобар  - 3.час

Свечано отварање:

• Поздравни говор     III
  • Позоришни комад    IV
  • Рецитал/Еколошка химна и Екологија/   II
  • Песма /Пустите децу нека расту/   III
  • Дефиле униформисаних учесника I- IV

2.дан -  уторак , 2.октобар

Дан филма-ФИЛМ О ВОДИ   2.разред;  а 1., 3. и 4./ 1.час-* сусрет са песником

3.дан -  среда , 3.октобар  -

Дан науке- присуство огледима под надзором проф. Душице Ивановић
Сви разреди ће присутвовати огледима.

4.дан -  четвртак , 4.октобар  -   10 сати

Дан спорта

Такмичење у трчању по категоријама - „ТРКА ЗА СРЕЋНИЈЕ ДЕТИЊСТВО“ у организацији Црвеног крста.

5.дан- петак 5.октобар – 2. час

Дан здраве хране и изложба радова - презентација здравог начина живота кроз разне припремљене оброке у пријатном окружењу паноа и радова.