Данас, 10.4.2019. године, на рекреативној настави посетили смо базен у оквиру центра Сокотерме. Дуго смо чекали овај дан. Најбољи је био, то је сигуро. Ишли смо са најмлађима, са одељењем 1/3. Најпре смо се пресвукли у костиме а онда уживали у роњењу, пливању и ватерполу. Базен је био напуњен лековитом бањском водом. Радовали смо се масажерима који су се повремено укључивали. Организаовали смо трке у пливању у мушкој и женској конкуренцији. Овај дан ће ми због купања са драгим другарима остати у дугом сећању. Касније смо присуствовали позоришној представи „Аутобиографија” Бранисалва Нушића. За крај смо изашли напоље и уживали у фудбалу и прескакању вијача. У дискотеци певали смо и остали мало дуже, ипак је последњи дан. Свима је жао што сутра одлазимо.

Јана Николић 4/4