У октобру је, у позоришту Дадов, одржан трећи чудовишни фестивал књижевности и илустрације за децу, под називом „Крокодил”.  У оквиру Фестивала, расписан је конкурс намењен деци четвртог, петог и шестог разреда за најбољу књижевну критику омиљене књиге или филма, на нивоу читаве Србије.

DSCN6850Радови наших ученика су били веома запажени, а међу њима се издвојио и најбољи. То је рад  ученице одељења 5/2, Елме Чоловић, која  је освојила награду  за најбољу књижевну критику. Честитке и похвале свим учесницима, а посебно Елми на постигнутом успеху.

Награђени рад Елме Чоловић можете прочитати кликом  овде .

Радови наших ученика су изложени на паноу испред библиотеке.