Школа по мери детета

 

Архиве

У четвртак, 5.2.2014. године, у просторијама Школе одржано је школско такмичење из математике. Професорке математике Ана, Маријана и Славица биле су веома вредне, те резултате можемо објавити истог дана.  Честитамо ученицима који су остварили пласман у даљи круг такмичења. 

 

Р.БР.

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

ОДЕЉЕЊЕ

БРОЈ БОДОВА

3. разред   

1.

Михајло Миланов

3-1

100

2.

Ања Костић

3-1

76

3.

Сабрина Кучевић

3-2

66

3.

Вељко Бихеловић

3-3

66

4.

Михаило Љубеновић

3-2

60

4.

Андрија Грбовић

3-2

60

4.

Лука Миленовић

3-2

60

4.

Анастасија  Милошевић

3-3

60

5.

Душан Величковић

3-1

50

6.

Сергеј Митровић

3-3

46

7.

Дања Тијанић Апостоловић

3-3

36

7.

Огњен Дамјановић

3-1

36

8.

Филип Ђорић

3-1

30

8.

Милош Митровић

3-2

30

9.

Лука Јовановић

3-1

28

10.

Вук Денић

3-3

22

4.разред   

 

Милош Јовановић

4-3

90

2.

Теодора Вишњић

4-3

85

3.

Исидора Ђорђевић

4-4

80

4.

Петар Ђорић

4-3

65

5.

Милица Јаковљевић

4-1

62

6.

Лазар Крстев

4-2

60

6.

Катарина Јаковљевић

4-3

60

7.

Ђурђина Милентијевић

4-4

50

8.

Јована Додић

4-4

40

9.

Анђела Ћатић

4-4

32

10.

Невена Симијоновић

4-2

30

11.

Лазар Павловић

4-1

20

12.

Алекса Јовановић

4-1

20

12.

Немања Кимовски

4-1

20

12.

Филип Николић

4-4

20

13.

Милица Поповић

4-1

12

13.

Андрија Малевић

4-1

12

13.

Теодора Лукић

4-2

12

13.

Никола Цветков

4-4

12

14.

Филип Стојановић

4-3

0

5.разред   

1.

Лука Гојковић

5-1

95

2.

Оливера Милошевић

5-1

90

2.

Кристина Васић

5-2

90

3.

Никола Стоилковић

5-2

85

3.

Тара Аџић

5-4

85

4.

Никола Свилар

5-3

84

5.

Предраг Славковић

5-1

79

6.

Теодора Вукашиновић

5-3

78

7.

Миломир Илић

5-2

75

8.

Александра Станојевић

5-2

69

9.

Стефан Радош

5-1

65

9.

Немања Јојић

5-3

65

10.

Марија Саковић

5-3

61

11.

Марко Сашић

5-3

58

12.

Невена Брајковић

5-4

55

13.

Јована Вујичић

5-4

53

14.

Лазар Ђиновић

5-2

50

15.

Елма Дедић

5-2

48

16.

Николина Гвозденовић

5-2

46

16.

Николина Стојановић

5-4

46

17.

Јелена Алексић

5-2

25

6.разред   

1.

Ђорђе Поповић

6-2

100

1.

Теодора Тошић

6-4

100

2.

Славко Шегрт

6-1

95

3.

Албина Кучевић

6-1

85

4.

Сара Гојковић

6-1

80

4.

Катарина Ивановић

6-2

80

5.

Анђелка Јовановић

6-2

75

5.

Петар Савић

6-2

75

5.

Доротеја Стојановић

6-2

75

6.

Николија Николић

6-4

65

7.

Дино Ферати

6-1

60

8.

Миљана Цветановић

6-2

30

7.разред

 

Николина Митов

7-1

Директан пласман

1.

Урош Јовановић

7-1

100

1.

Стефан Шегрт

7-1

100

2.

Никола Станисављевић

7-2

95

3.

Тамара Радојевић

7-1

90

4.

Теодора Кошпенда

7-3

89

5.

Ђорђе Ђуран

7-2

80

5.

Христина Стојковић

7-2

80

6.

Тамара Јојић

7-3

55

7.

Милица Романовић

7-3

30

8.разред

1.

Вук Амиџић

8-3

100

1.

Никола Маринковић

8-3

100

2.

Михајло Алексић

8-3

95

3.

Страхиња Николић

8-1

90

4.

Јана Митровић

8-1

70

4.

Филип Мрдак

8-1

70

 

Print Friendly, PDF & Email