Успех младих песника на литерарном конкурсу „Љубав није само реч 2023.“

Културни центар „Младост“ из Футога сваке године организује избор за најлепшу дечју љубавну песму чија је тема  Љубав (ни)је само реч. Пријављује се велики број ученика основних школа из Србије и региона. Стручни жири прави селекцију и након ње, изабране песме постављају се на гласање публици преко фејсбук мреже. Песме које имају највећи број гласова КЦ „Младост“ објављује у зборнику званом Песмарица. Радови ученика одељења 4/4 прошли су селекцију жирија, одређени број гласова и нашли су се у збирци песама. На крају школске 2022/ 23. године пристигле су захвалнице и књиге за најуспешније ученике: Катарину Глигорић, Андреу Дујковић, Лазара Дробњака, Милу Жижић и Машу Комазец. Честитамо младим песницима!