Грађевинска школа Вас позива да у суботу, 27. маја 2017. године, од 10 до 14 часова посетите  школу, у Улици Светог Николе 39 у Београду, која ће организовати дан  „Отворених  врата“а све будуће средњошколце, њихове родитеље, наставнике и стручне сараднике.

Том приликом ученици седмих и осмих разреда, њихови родитељи и наставници могу добити информације о школи, промотивни материјал и разговорати са представницима школе о образовним профилима у нашој школи, као и о свим значајним питањима везаним за школовање у Грађевинској школи.

Молим Вас да позивно писмо упутите психологу и педагогу школе или Тиму за професионалну орјентацију и да позовете заинтересоване ученике, родитеље и наставнике на представљање наше школе.

Више информација о нашој школи налази се у флајеру који је у прилогу, као и на сајту наше школе www.gradjevinska.edu.rs.

С поштовањем,
Душанка Недељковић, педагог