Трећаци у Природњачком центру у Свилајнцу

Ученици трећег разреда наше школе су 22 јуна 2021. године извели наставни излет до Свилајнцa и Јагодине.

У складу са планираним садржајима за ову школску годину, у оквиру амбијенталне наставе, посетили су Природњачки центар у Свилајнцу, Музеј воштаних фигура и Зоолошки врт у Јагодини.

Ученици су на сликовит начин обновили нека своја знања, али и усвојоли нова о пореклу Земље, настанку живота на њој и многим променама које су се дешавале од праисторије до данас.
Разгледали многобројне фигуре личности наше и светске политике, књижевности и културе  и спорта.

У зоолошком врту уживо су видели неке од животиња наших животних заједница, али и са других континената.

Наши ђаци су појавом и понашањем  достојно предствили своју школу.

За квалитетно извођење излета, поред учитељица и учитеља, задужени су били водич Никола и возач Горан. Организацију и квалитетну припрему, поред наше школе, похвале заслужује и  туристичка агенција „Маг промет“.