У четвртак, 1.9.2016. године, стотину малишана похрлило је ка ОШ„Милоје Васић” у Калуђерици.  Уплетене кикице, репићи, краватице и лептир машне… Сви мали, чекају и разгледају велике зидове и старије ђаке. Ове школске године богатији смо за једно ново одељење. Најмлађе ђаке наше школе, прваке, поздравили су директор Небојша Трифић и представници Општине. Песмом су их дочекали школски хор и наставник музичког Огњен Марковић. На крају пријема, ђаци су се упознали са својим учитељицама: Тањом Бојовић, Наталијом Милчић, Наташом Тадић и Гораном Голубовић.

Нашим новим ученицима желимо срећан почетак школовања!