УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД  за школску 2020/2021. годину

УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД  за школску 2020/21. годину почиње  01. априла.2020. године

У ПРВИ РАЗРЕД уписују се деца рођена ОД 1. МАРТА 2013. ДО 1. МАРТА 2014. ГОДИНЕ

Према допису Министарства просвете, науке и технолошког развоја број: 610-00-00297/2020-07 од 30.03.2020. године упис деце у први разред врши се електронским путем. (преузми допис)

Родитељу/другом законском заступнику деце која су стасала за упис у први разред основне школе за школску 2020/2021. годину од 1.04.2020. године биће омогућено да електронским путем искажу интересовање за упис детета у одређену основну школу на територији Републике Србије преко Портала еУправа.

Родитељима који су преко ове услуге исказали интересовање, биће накнадно достављено обавештење о даљем поступку уписа деце у први разред основне школе.

директор школе, Небојша Трифић с.р.

2014_09_27_Visegrad_0162014_09_27_Visegrad_041 Колектив Основне школе „Милоје Васић“, у оквиру студијског путовања, организованог 27. и 28. септембра, посетио је пробране локалитете у Вишеграду и Златибору. Запослени у нашој школи имали су прилику да се увере у лепоте Андрићеве чувене инспирације, старог вишеградског моста, као и у разлоге све веће популарности Андрићграда, модерног локалитета, са древним рухом.

Дишући лековити ваздух западне Србије, посетили смо и најважнија места која Златибор чине незаобилазном дестинацијом. Поглед са узвишења на којем се налази чувени Споменик, подсетио нас је на важност еколошке свести и очување природе без које ни људске творевине, као оне које смо поменули, не могу постојати нити трајати.