Имали смо част да као наставници и стручни сарадници ОШ „Милоје Васић“  похађамо семинар НТЦ програма 23. и 24. фебруара, под називом „НТЦ систем учења – развој креативног и функционалног размишљања“. Предавачи, др Ранко Рајовић, Урош Петровић, као и учитељица Татјана Кокотовић Чолић  су учинили не само да научимо много тога, већ и да се забавимо.  Више о НТЦ програму можете сазнати са њиховог сајта. http://www.ntcucenje.com/

Аутор пројекта, др Ранко Рајовић ranko-rajovic-400x300
Др Рајовић је специјалиста интерне медицине (област деловања неуроендокринологија) , оснивач Менсе Србије, чији је председник био у два мандата, дугогодишњи члан Борда директора светске Менсе и председник Комитета за даровиту децу светске Менсе. Сарадник је УНИЦЕФ-а за рану едукацију, гостујући предавач на факултетима широм света.

Коаутор пројекта, Урош Петровић uros-petrovic-400x300
Петровић је књижевник, аутор 12 књига за децу и младе, за које је добио исто толико награда. Члан Борда директора светске Менсе, дугогодишњи председник Менсе Србије и гостујући предавач на факултетима и школама широм наше земље и иностранства.

*фотографије и радне биографије преузети су са сајта НТЦ учења