Ученици 2-3, 4-1, 4-2, 4-3 и 4-4 су заједно са својим  са својим учитељима Маријом, Снежаном, Зорицом, Бојаном и Мајом боравили на Златибору у периоду од 17. до 24. децембра 2016. Били су смештени у дечјем одмаралишту „Сунчани брег“. Уживали су у свакодневним, дугим шетњама на чистом ваздуху, организованим спортским играма на теренима одмаралишта као и у јахању коња и вожњи кочијама. Посебан утисак на ученике оставиле су игре на снегу, које најмлађима увек доносе много радости и смеха. Током свих вечери проведених на овој планини изузетне лепоте, ученици су имали веома богат програм („Фризуријада“, „Ја имам таленат“, „Маскенбал“ , „Смехотека“, такмичење плесних парова као и извођење бројних кореографија). Захваљујући представницима агенције „Маг“, рекреаторки Биби, докторкама Весни и Олгици као и љубазном особљу хотела, ова рекреативна настава ће малишанима остати у дугом и лепом сећању.

Учитељица Марија Ђорић

Више фотографија на: